Boudoir focení a fotografie

Co je to vlastně BOUDOIR?

Boudoir je francouzské slovo které označuje žánr fotografického umění – krásné a intimní portréty žen ve spodním prádle.

Fotografování ve stylu Boudoir je daleko více než jen další fotografická zakázka. Jedná se o zážitek, který staví fotografovanou ženu do středu zájmu a dává ji šanci nechat se hýčkat. Boudoir fotografie pak zachycují krásu každé ženy a uchovávají ji tím nejrafinovanějším způsobem.

Na rozdíl od focení aktů či glamour boudoir fotografie zobrazuje a oslavuje krásu ženského těla a využívá místa, kde fotografování v tomto stylu probíhá, doplňky a oblečení, jež mají za úkol vylepšit a zdůraznit tvar ženského těla a vystihnout povahu fotografované ženy.

PRO KOHO JSOU TYTO FOTOGRAFIE VHODNÉ?

Pro každou ženu, různého věku, která se chce cítit hýčkaná ze všech stran a užít si toto jedinečné focení s dokonalým výsledkem :)

Velice vhodné také pro těhulky!

KDE BUDE FOCENÍ PROBÍHAT?

Aktuálně máme k dispozici možnost rezervace v luxusním Boudoir studiu přímo v Praze.

JAK DLOUHO A KDY FOCENÍ BUDE PROBÍHAT?

Na jednu klientku máme vyhrazeny s vizážistkou okolo 2,5-3 hodin. 1,5 hodiny se vám věnuje vizážistka, která vám zhotoví foto makeup a upraví vlasy dle předchozí dohody s klientkou. Druhou část věnujeme focení a vyměníme min 3 různé styly oblečení. Mezi tím co se bude klientka fotit ve vedlejší místnosti se začne připravovat další dáma:). Veškeré pózy se klientkám snažím ukazovat, důležitá je pro mě přirozenost :).

CO S SEBOU?

Na toto focení si s sebou přineste lodičky, zajímavé spodní prádlo (komplety, korzety,body,, košilky..) velice krásné věci jsou krajkované. Ale také můžete vzít noční košilku, svetřík nebo bílou společenskou košili. Velice pěkný může být i kožíšek, boa, klobouk… Vezměte si to co je vám velice blízké a v čem se hlavně budete cítit pohodlně a sebevědomě.

Velice moderní je i retro styl. Nebojte se vysokých kalhotek, krajkovaných bodýček, klasických podvazkových pásů, mašlí do vlasů apod.

Boudoir se dá fotit i jako výborný předsvatební dar pro nastávajícího :)

Jako doplňky přibalte korále na krk, různé spony do vlasů, brože (určitě něco  budeme mít i my k zapůjčení), prsteny, zajímavé náušnice…

Cena: 3500Kč + služby vizážitky (ceníky možných vizážistek se liší, nejčastěji 1000-1200KČ) cena zahrnuje 10 vámi vybraných fotografií, které retušuji (kolor, vyhlazení pletí, odstranění nedostatků včetně úprav proporcí těla)